Gonzo’s Quest spēļu automāti

Gonzo's Quest spēļu automāti

Gonzo’s Quest ļauj spēlētājiem sekot Gonzalo Pizarro – 16. gadsimta spāņu konkistadora, kurš devās atklāt mītisko zelta pilsētu El Dorado, pēdās. Šis bija pirmais platīna video spēļu automāts, ko izstrādāja NetEnt eksperti, un tagad tas ir kļuvis par sava veida kulta klasiku. Gonzo un viņa bēdīgi slavenie meklējumi patiesībā ir tik populāri, ka NetEnt nesen izveidoja iemīļotās spēles virtuālās realitātes versiju.

Par spēļu automātu spēli Gonzo’s Quest

Spēles vizuālais noformējums faktiski pārspēj daudzu jaunāko tiešsaistes spēļu automātu vizuālo noformējumu, jo no ekrāna izplūst 3D grafika un animēts Gonzo, kas uzmundrina spēlētājus no sānu līnijas. Inku tēma caurvij visu interfeisu, sākot ar cirstām akmens statujām ap ruļļiem un beidzot ar masku simboliem, kas simbolizē laimes elkus – cerams, ka arī jums būs šādi.

Funkcijas, īpašie un simboli

Gonzo's Quest spēļu automāti

Šis ir neprogresīvs 5 ruļļu spēļu automāts, kurā ir 25 vinnestu līnijas. Jūs varat piedalīties meklējumos ar minimālo likmi 25c (0,02c par līniju – 2. līmenis). Maksimālā likme ir 55 eiro (0,55c par līniju – 6. līmenis), kas nozīmē, ka šis spēļu automāts ir ideāli piemērots gan svaigiem pētniekiem, gan pieredzējušiem veterāniem.

Ir ērta poga “Max Bet”, kas automātiski uzliek maksimālo likmi, tādējādi nodrošinot, ka jūs no katra laimesta gūsiet maksimālu labumu. Jūsu ērtībai ir iespējams arī ļaut spēļu automātam veikt visu darbu, izmantojot automātiskās spēles funkciju, sākot no 11 automātiskajiem griezieniem līdz 1100. Jūs varat izvēlēties automātiski apturēt šo funkciju noteiktās situācijās, piemēram, ja tiek gūts laimests, laimests brīvajā kritienā vai ja Jūsu naudas summa samazinās vai palielinās par Jūsu izvēlēto summu.

Gonzo’s Quest ir arī diezgan neparasta lavīnas funkcija, kas nozīmē, ka simboli krīt savā vietā, nevis griežas uz tradicionālajiem ruļļiem. Tas spēlētājiem var dot lielāku peļņu, jo viena grieziena laikā var gūt vairākus laimestus. Šiem secīgajiem vinnestiem ir piesaistīts reizinātājs, lai palielinātu naudas balvas. Vislabākais ir tas, ka tiek izmaksāts tikai lielākais vinnests par vienu likmju līniju, tāpēc jums nekad nav jāpalaid garām lielie laimesti.

Spēlmaņi var atklāt arī apslēptus dārgumus, izmantojot šī spēļu automāta bonusa funkciju Free Fall. Izkrītot trim vai vairākām mirdzošām zelta plāksnēm, tiks aktivizēti līdz pat 11 brīvajiem kritieniem. Ar katru kritienu palielinās reizinātāji, un maksimālā summa ir 15x jūsu sākotnējā likme. Ņemot vērā to, ka spēlētāji šī raunda laikā var saņemt papildu bezmaksas kritienus, viņi var ātri nonākt laimestu sērijā.

Gonzo’s Quest simbols Betsafe kazino

Vēl viena dāsna Betsafe spēles iezīme ir Gonzo’s Quest savvaļas simbols, kas ievērojami palielina peļņas iespējas. Neizprotamā akmens jautājuma zīme var aizstāt jebkuru citu simbolu, tādējādi papildinot laimestu kombinācijas, kuras spēlētāji citādi varētu vienkārši palaist garām. Ar piedzīvojumiem bagātu tēmu un duci pārsteidzošu iespēju tiešsaistes spēļu automāts Gonzo’s Quest ir pierādījums tam, ka ne katrai Betsafe spēļu automāta spēlei ir nepieciešams progresīvais džekpots, lai tā būtu ļoti izklaidējoša.