Vārda dienu svin: Līga
   


Izrāde “Kailie brieži” - patiess stāsts par to, kā Latvijas vīri striptīzu dejoja
Ievietots 17.01.2012 14:44:50

Starptautiskās teātra kompānijas “Domino Teātris” iestudētajā komēdijā “Kailie brieži” spēlē Roberto Meloni, Jānis Jarāns, Artūrs Krūzkops, Jānis Vimba, Agris Daņiļēvičs un Aleksandra Kurusova. Skrundas k/n zāles plāns 

Iestudējuma pamatā ir Entonija Makartena (Anthony McCarten) un Stīvena Sinklēra (Stephen Sinclair) izcilā komēdija "Ladies night", kas aizvadīto gadu laikā ir bijusi viena no pasaulē iestudētākajām lugām. Latviskās versijas režiors ir Oļegs Šapošņikovs, bet horeogrāfi  - Agris Daņiļevičs un Markuss Cmelnigs.

Lugas darbība risinās kādā Latvijas mazpilsētā, kas ir saskārusies ar šobrīd visai valstij aktuālām problēmam – bezdarbu un apātiju, pret kuru cīnīties pašu spēkiem ir nolēmuši mūsu izrādes varoņi, ķeroties pie viņuprāt visai radikālām metodēm – izveidojot vīriešu striptīza kolektīvu. Vai puišiem izdosies iekarot Latvijas sieviešu sirdis, mēs visi redzēsim jau 22. februārī Skrundas kultūras namā.

Izrādes “Kailie brieži” režisors Oļegs Šapošņikovs par iestudējumu: “Vai cilvēks ir spējīgs pārvarēt sevi ikdienā? Vai tas ir nepieciešams? Vai sabiedrības viedokļa spiediens neatstāj vietu individualitātei un padara mūs par masu psiholoģijas vergiem?Šī izrāde dod viennozīmīgas atbildes uz šiem jautājumiem, un tas ir īpaši aktuāli šodien, kad mēs meklējam veidus, kā izdzīvot. Krīze vienmēr sākas smadzenēs, tikai tad skar arī objektīvo realitāti. Varbūt tieši tāpēc šī izrāde būs šobrīd īpaši aktuāla Latvijā”.

“Domino Teātris” ir starptautiska teātra kompānija, kas veiksmīgi darbojas vairākās Eiropas valstīs. Latvijā līdz šim ir iestudēts darbs “Rīga Dakāra” (režisors Kosts Smorigins), bet “Kailie brieži” ir šīs kompānijas otrais iestudējums Latvijā. Vēlāk tapusi šīs komēdijas versija krievu valodā „Орлы стриптиза”, kā arī provokatīvās izrādes „Sekss un grēkpilsēta” un „Секс, брак и развод по-американски”.

“Kailie brieži” ir viens no šī brīža skaļākajiem un skandalozākajiem iestudējumiem Latvijā, un biļetes uz šīm izrādēm gandrīz vienmēr tiek pilnībā izpārdotas!

komentāri 3


Skrundas novada pašvaldība, Raiņa iela 11, Skrunda, LV-3326, Tel. 63331555, Fax. 63350452, E-pasts dome@skrunda.lv